Kliniki medycyny estetycznej są specjalistycznymi gabinetami, gdzie wykonywane są często skomplikowane zabiegi poprawiające wygląd pacjentów. Do takich należy mezoterapia igłowa, zakładająca walkę o piękną skórę za pomocą wstrzykiwania specjalnie przygotowanego koktajlu odżywczego wewnątrz cery. Wydawać by się mogło, że przeprowadzany w ten sposób zabieg jest bolesny dla pacjenta, a z uwagi na to rzadko wybierany z zakresu usług kosmetologa. Rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej. Dlaczego mezoterapia cieszy się popularnością?

Bezpieczne ostrzykiwanie

Zarówno mezoterapia igłowa głowy, jak i mezoterapia igłowa twarzy nie są bolesne dla pacjenta. Wszystko z uwagi na wykorzystywanie specjalnych maści znieczulających skórę i pozwalających na swobodne rozprowadzanie substancji odżywczej wewnątrz cery. Medycyna estetyczna stale się rozwija, stąd ból nie jest obecnie stałym elementem przeprowadzanych zabiegów. Tym, co zachwyca pacjentów jest zróżnicowane działanie mezoterapii. Może być ona wykorzystywana w leczeniu łysienia, cellulitu, czy zmarszczek. Jak to możliwe?

Uniwersalne działanie

To właśnie różnorodne zastosowanie sprawiło, że mezoterapia cieszy się tak dużą popularnością wśród pacjentów klinik medycyny estetycznej. Mezoterapia włosów skutecznie walczy z pierwszymi oznakami łysienia, dzięki docieraniu materiału odżywczego głęboko pod skórę głowy. Mezoterapia igłowa pod oczy i nie tylko to kuracja przeciw zmarszczkom, z kolei mezoterapia kwasem hialuronowym pozwala na zapobieganie wiotczeniu skóry.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...