Wraz z wiekiem na skórze pojawiają się nieestetyczne zmarszczki. Choć wiele kobiet ignoruje fakt ich powstawania, to odpowiednia pielęgnacja cery powinna stanowić element dbania o siebie każdej kobiety. Szczególnie dlatego, że wypełnianie zmarszczek nie musi odbywać się jedynie w zaciszu własnego domu. Gabinet medycyny estetycznej proponuje kuracje, przy pomocy których efekty starzenia niemal natychmiast usuwane są z powierzchni skóry. Dlaczego tak ważne jest, by dbać o swoją cerę jak najszybciej?

Sposób na zmarszczki

Nie jest powszechną wiedzą to, że zmarszczki pojawiają się na powierzchni skóry już w okolicach 25 roku życia. To właśnie wówczas rekomenduje się stosowanie pierwszych kremów przeciwzmarszczkowych, które nie zawsze radzą sobie z problemami. Zmarszczki mimiczne występują przede wszystkim w okolicy oczu oraz ust i to właśnie one spędzają sen z powiek pacjentek. Specjalistyczne zabiegi na twarz pozwalają na wypełnianie zmarszczek, za pomocą takich materiałów, jak kwas hialuronowy, czy botoks. Efekt wygląda naturalnie, skóra jest naciągnięta i bez widocznych oznak starzenia.

Bez użycia skalpela

Wiele kobiet marzy, by ich zmarszczki zniknęły z cery na dobre. Podobny efekt do tego, jaki daje lifting twarzy możliwy jest do osiągniecia w klinikach kosmetologicznych. Wszystko to bez użycia skalpela oraz obecności chirurga! Specjalista określa, w których miejscach należy wykonać zastrzyki kwasem hialuronowym lub proponuje alternatywną metodę walki ze zmarszczkami. Może to być na przykład wykorzystanie nici liftingujących.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...